خود را برای انجام کارهای بیشتر اماده کنید.

محققان روشهای بهینه ای پیدا کرده اند تا شما را نسبت به کاری که انجام می دهید متمرکز و با انگیزه تر کنند تا بتوانید باهوش تر باشید ، نه سخت تر.

برخی از این نکات انگیزشی فقط چند ثانیه طول می کشد. برخی دیگر نیاز دارند که چند دقیقه بیشتر به ان فکر کنید.همه آنها برگرفته از نتایج مطالعات علمی اخیر هستند.

انگیزه گرفتن /  Motivation

1.سعی در ارتقای اعتماد به نفس مهمترین گام شماست.

ممکن است زبان بدن بسیار مهمتر از آنچه تصور می کردید باشد. این نه تنها در درک دیگران از شما ، بلکه بر طرز رفتار شما نیز تاثیر می گذارد.

ایمی کودی، استاد دانشکده بازرگانی هاروارد، در سال 2012 در رابطه با اهمیت زبان بدن یک سخنرانی TED ارائه داد. فرض او این است که ارتباط غیر کلامی ممکن است به اندازه ارتباط کلامی، اهمیت داشته باشد. و یکی از جلوه های ارتباط غیر کلامی "مطرح شدن قدرت" است. به این صورت که اعتماد به نفس بالا خود به خود باعث اختصاص فضای بیشتر و با قدرت تر به فرد می شود.

جملات زیر را هر روز بیاد بیاورید:

من می توانم      من تلاش می کنم        من کمبودی نسبت به دیگران ندارم         من بدست می آورم         من فتح می کنم          من بهترین می شوم

محدودیت شما: فقط در تخیل شماست

انگیزه خود را نیرو بخشید

,تر ,کلامی ,، ,انگیزه ,غیر ,    ,  من ,زبان بدن ,کنم    ,نسبت به

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربری و اتوبار استان تهران . شبکه شاد دیزل ژنراتور کسب درآمد دار کوین darcoin مرکز خدمات ساشین سرویس تولیدکننده نرم افزارهای حسابداری ای سرگرمی خواستگاری های من آموزش ایلوستریتور 2018